odziez 500x750

#1KWB to nasz tajemny szyfr. KWB czyli Ty, KWB czyli ja…KRÓLOWA WŁASNEJ BAJKI Obie nią jesteśmy 🙂 Bawełniana CZAPKA Z DASZKIEM to edycja limitowana! Spiesz się, by ją zdobyć.

Skarpety #1KWB to oryginalny i charakterystyczny design, najwyższa jakość produkcji i maksymalny komfort użytkowania. No powiedz sama czy nie są świetne?  🙂 Wygląd to jedno, wygoda którą poczuje Twoja stopa dopełni radość z ich posiadania. Skarpety #1KWB idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń z gumami MINI I MAXI BANDS, będą umilaczem chłodnych wieczorów i  sprawdzą się również do CODZIENNYCH, sportowych stylizacji.

Czapka zimowa KWB by Alicja Janowicz została wykonana z ciepłej i miękkiej przędzy podszytej polarem w celu zapewniania ochrony przed największymi mrozami. Wyjątkowy wygląd zawdzięczamy połączeniu prostych pasków z drobnymi warkoczykami oraz wytłoczonym logo KWB. Taki fason pasuje do każdej stylizacji!

Kolekcja sportowa KWB TRAINING by Alicja Janowicz to odzież z materiału oddychającego, odprowadzającego wilgoć oraz ciepło. Zastosowany materiał nie prześwituje, jest idealnej jakości. Wysoki stan legginsów idealnie trzyma boki i brzuch oraz pięknie modeluje pośladki. Kolekcja sportowa nadaje się do wielu aktywności sportowych jak: fitness, bieganie, siłownia, jazda na rowerze itd.

© 2018 Królowa Własnej Bajki